Praga-Południe to dzielnica Warszawy położona w prawobrzeżnej części miasta.
Jest jedną z 18 jednostek pomocniczych m.st. Warszawy. Według danych GUS
1 stycznia 2015 dzielnica Praga-Południe miała powierzchnię 22,38 km², a
liczba mieszkańców (stan na 31 grudnia 2014) wynosiła 178 309. Tu też znajduje się sala szkoleniowa na Saskiej Kępie.
Wypożyczalnia aut przez Internet
wtorek, 10 maja 2016
wtorek, 14 stycznia 2014
Wypożyczanie auta dobrą możliwością dla jeżdżących sporadycznie
Do
posiadania własnego samochodu aspiruje, prędzej czy później, każdy z nas.
Oczywiste jest, że występują osoby, które nie mają takiej potrzeby, bo na
przykład marzą o posiadaniu własnego jachtu, czy też nie zauważają takiej
potrzeby. Inni ludzie z kolei dokonują zakupów co roku nowego modelu, czy też
kolekcjonują stare samochody. W gruncie rzeczy można wyliczać różne przypadki
bez końca. Skoncentrujmy się jednak na troszkę innym aspekcie – co z ludźmi,
którzy posiadają prawo jazdy i dysponują pieniędzmi pozwalającymi na utrzymanie
własnego samochodu, ale potrzebują go tylko sporadycznie kilka razy w roku? Czy
w wyżej opisanym wypadku opłaca się ponosić koszty wszystkich składek i koszty
eksploatacyjne, kiedy za kierownicą pojawimy się dosłownie parę razy do roku?
Opłaca
się wypożyczać samochody!
Zdaje
się, że w takiej sytuacji najkorzystniejsze będzie wypożyczanie samochodu wówczas,
gdy jest nam on potrzebny. Jest możliwość poproszenia o pożyczenie własnego
samochodu znajomych lub rodzinę. Tego typu rozwiązanie będzie miało wiele
zalet, o czym poniżej.
Oszczędność
pieniędzy z wynajmu aut.
Po
pierwsze jeśli z reguły korzystamy z samochodu jedynie parę razy do roku, takie
rozwiązanie może pozwolić na zaoszczędzenie pieniędzy. Trzeba pamiętać, że własny
samochód w posiadaniu (w odróżnieniu od wynajmowanego auta) to nie tylko
obowiązkowe ubezpieczenia i koszty paliwa, ale także cały szereg wydatków na
mechanika lub różnego rodzaju drobiazgi, które incydentalnie stają się
niezbędne. Drugim atutem jest fakt, że dla wypożyczonego samochodu nie musimy starać
się o zapewnienie miejsca parkingowego czy też garażu. Pozwoli to także zaoszczędzić
finanse, albo co najmniej nerwy, o utratę których nie trudno w przypadku poszukiwania
miejsc postojowych. Trzecim plusem wypożyczania aut jest fakt, że jest
możliwość testowania rozmaitych modeli samochodów, a co się z tym wiąże mamy
dużo przyjemności z jazdy.
Jeżeli
zatem nasuwa się nam pomysł skorzystania z opcji wypożyczenia samochodu, warto
zajrzeć przykładowo na stronę http://www.locomoto.pl, by dowiedzieć się więcej.
Subskrybuj:
Posty (Atom)